Co nowego?

Mamy zaszczyt zaoferować Państwu luksusowy i w pełni profesjonalny zabieg Przedłużania rzęs wykonany metodą SALON LASHES. Wyróżnia nas bardzo wysoka jakość produktów i usług oraz bogaty wybór luksusowych materiałów sprawdzonych i polecanych przez tysiące zadowolonych konsumentek na całym świecie.

Opieramy się na przekonaniu, że potrzeby naszych Klientek mają kluczowe znaczenie i w pełni zobowiązujemy się do spełnienia ich potrzeb. To przełomowe rozwiązanie w kosmetyce upiększającej, efekt który daje naturalny i piękny wygląd.

Nasze rzęsy sprawią, że Twoje oczy nabiorą wyrazistości, optycznie je powiększą a spojrzenie przepełni się uwodzicielskim blaskiem.

Rzęsy
Pytania i odpowiedzi
PDF Drukuj Email
Wpisał Administrator
Poniedziałek, 11. Sierpień 2008 17:18

Co to są rzęsy Salon Lashes?
Są to semipermanentne (to znaczy półtrwałe, czyli utrzymujące się do chwili wypadnięcia rzęsy naturalnej, do której są przyklejone) przedłużenia rzęs wykonane z pojedyńczych włókien syntetycznych o tak dobranym kształcie i rozmiarze, że wyglądają zupełnie jak prawdziwe. Są zakrzywione jak rzęsy naturalne, u podstawy grubsze i zwężają się ku końcom. Wykonane z poliestru, którego zaletą jest trwałość. Tworzywa sztuczne rzadziej niż inne materiały wywołują uczulenie ludzkiej skóry. Badania potwierdzają częstsze występowanie niekorzystnych reakcji u osób, których rzęsy były przedłużane z użyciem włosów zwierząt. Przyklejane są pojedyńczo, rzęsa do rzęsy, w odległości 1 mm od powieki, dzięki czemu dają naturalny i elegancki efekt. Ich aplikacja samemu lub przez osoby nieprzeszkolone jest stanowczo odradzana. Rzęsy Salon Lashes zostały zaprojektowane tak, aby w niedostrzegalny sposób naśladować rzęsy ludzkie. Są elastyczne, odporne na zginanie i poruszają się wraz z rzęsami naturalnymi. Przy ich regularnym uzupełnianiu można mieć niemal pewność, że będą nie do odróżnienia od prawdziwych.

Jak zalety ma zabieg aplikacji Salon Lashes?
Każdy zabieg stylizacji rzęs jest dostosowany do indywidualnych potrzeb klientki. Nasze rzęsy dostępne są w 12 kolorach: m. in. czarne, ciemnobrązowe, brązowozłote, kasztanowe, niebieskie, czerwone, zielone, różowe, fioletowe, cytrynowe i pomarańczowe, w różnych rozmiarach i grubościach. Mają dwa stopnie podwinięcia: naturalny i mocniej podkręcony. Różne długości rzęs syntetycznych są podczas aplikacji tak dobierane, aby wiernie oddać kształt naturalnej linii rzęs. Oko staje się bardziej wyraziste, wspaniale prezentuje się na zdjęciach i podczas uroczystości. Nie ma potrzeby malowania się rano i usuwania makijażu wieczorem, a ponadto rzęsy wyglądają pięknie bez względu na porę dnia czy nocy, codziennie! Jest to wspaniałe rozwiązanie dla osób zapracowanych, czy uprawiających sport.

Jak dbać o rzęsy Salon Lashes ?
Największe znaczenie dla trwałości rzęs ma pierwsza doba po zabiegu. Nie powinno sięwtedy moczyć rzęs ani ich dotykać. Dalsze postępowanie jest już proste: należy unikać kosmetyków na bazie olejku i obchodzić się z rzęsami delikatnie. Są one odporne na wodę, pot i łzy. Po zabiegu przez 24 godziny nie wskazany jest prysznic, sauna , basen itp. Klej jest jeszcze w trakcie utwardzania. Podczas nakładania kremu na twarz należy nie dopuszczać do natłuszczenia rzęs. Do demakijażu używamy preparatów na bazie wody (nie oleistych). Używanie tuszu nie jest już potrzebne, lecz jeśli chcemy to powinny także być na bazie wody - nie powinny być wodoodporne. Nie wskazane są również kosmetyki zawierające w swoim składzie P.E.G. (polyethylene glycol). Polyethylene glycol i inne substancje na jego bazie wpływają na klej niekorzystnie. Codzienny ciężki makijaż, a szczególnie tusz i eyeliner, mogą skrócić trwałość rzęs Salon Lashes, które wskutek tego wymagać będą częstszych uzupełnień. Możesz pływać, kąpać się i korzystać z odnowy biologicznej po upływie 48 godzin od zabiegu, kiedy wiązanie klejowe będzie już wystarczająco utwardzone. Osoby, które mają intensywny kontakt z chlorowaną wodą, jak np. wyczynowe pływaczki, czy stosujące często maseczki lub zabiegi parowe, mogą potrzebować wcześniejszych uzupełnień, w wyniku osłabienia wiązania klejowego przez te czynniki.

Jak często trzeba uzupełniać rzęsy Salon Lashes?
Naturalne rzęsy moją swój indywidualny swój cykl życia, rosną, wypadają, a na ich miejscu pojawiają się nowe. Cykl życia rzęsy wynosi ok. 60 do 90 dni. Gdy rzęsy naturalne skończą swój cykl życiowy wypadają pojedyńczo z rzęsą przyklejoną. Możliwe jest to tylko przy stosowaniu metody jeden do jednego. Po 2 do 4 tygodni około 1/3 rzęs naturalnych wypada. Takie zachowanie rzęs jest całkowicie normalne i bez względu na to czy mamy wykonany zabieg czy nie, proces ten nie ulega zmianie. Dla utrzymania stałego efektu długich i gęstych rzęs konieczny jest zabieg uzupełniający.

Czy aplikacja kleju Salon Lashes jest bezpieczna?
Stosowany przez nas klej do aplikacji rzęs Salon Lashes został przebadany przez polskie specjalistyczne laboratorium badawcze. Posiada niezbędne badania mikrobiologiczne i dermatologiczne, oraz uzyskał pozytywną pisemną opinię zaświadczającą, że " spełnia wymagania odnośnie bezpieczeństwa dla zdrowia ludzi" (Ustawa z dnia 30 marca 2001 r. o kosmetykach w zakresie Art. 11 ust. 1 p. 4). Podstawowym składnikiem naszego kleju jest substancja zawarta w klejach tkankowych używanych m. in. do bezszwowego klejenia ran w chirurgii dermatologicznej czy okulistyce. Klej nie ma kontaktu ze skórą, ponieważ rzęsy Salon Lashes są przyklejane do rzęs naturalnych w odległości 1 mm od powieki. Sam zabieg jest bezbolesny, wykonywany w pozycji leżącej, wiele klientek w jego trakcie wręcz zasypia. Niewłaściwa aplikacja wykonana przez osobę nieprzeszkoloną może jednak uszkodzić powieki i oczy. Nie powierzaj swojego zdrowia niewykwalifikowanym osobom.

Jakie są przeciwwskazania dla aplikacji rzęs Salon Lashes?
Rzęsy Salon Lashes są przytwierdzane do istniejących rzęs naturalnych, klientka musi mieć rzęsy własne. Rzęsy Salon Lashes nie powinny być stosowane u klientek z łysieniem (alopecia) lub poddawanych chemioterapii, o ile nie stosują leczenia i nie został przywrócony prawidłowy wzrost owłosienia. Nie wolno też wykonywać aplikacji jeżeli klientka cierpi na infekcję (bakteryjną, wirusową, czy grzybiczą) oka lub jego bezpośredniej okolicy.

LAST_UPDATED2
 
Certyfikacja = bezpieczeństwo
PDF Drukuj Email
Wpisał Administrator
Poniedziałek, 11. Sierpień 2008 00:42

Stosowany przez nas klej do aplikacji rzęs Salon Lashes został przebadany przez polskie specjalistyczne laboratorium badawcze. Posiada niezbędne badania mikrobiologiczne i dermatologiczne, oraz uzyskał pozytywną pisemną opinię zaświadczającą, że " spełnia wymagania odnośnie bezpieczeństwa dla zdrowia ludzi" (Ustawa z dnia 30 marca 2001 r. o kosmetykach w zakresie Art. 11 ust. 1 p. 4). Stosowne sprawozdania z tych badań dostępne są do wglądu upoważnionym organom.

  • nie testowany na zwierzętach,
  •  nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego,
  •  zarejestrowany w KSIoK
LAST_UPDATED2
 
Treningi dla profesjonalistów
PDF Drukuj Email
Wpisał Administrator
Czwartek, 07. Sierpień 2008 09:30

Każda profesjonalna kosmetyczka wie, że dobre szkolenie to podstawa sukcesu w późniejszej pracy. Przy zakupie zestawu startowego zapewniamy takie szkolenie gratis.
Nauczymy Cię, jak doskonalić wygląd oka poprzez dobór długości, grubości, koloru lub nawet stopnia podkręcenia rzęs. Z pomocą Salon Lashes osiągniesz sukces jako stylistka rzęs, a każdy Twój zabieg będzie artystycznym dziełem sztuki.

Stylistą rzęs Salon Lashes może zostać wyłącznie profesjonalista w dziedzinie kosmetyki lub ochrony zdrowia, mający możliwość wykonywania aplikacji rzęs w salonie piękności. Jest to podyktowane troską o najwyższy poziom oferowanej usługi. Warunkiem przystąpienia do zajęć jest przedstawienie dyplomu ukończenia odpowiedniej szkoły oraz dokumentów potwierdzających prowadzenie działalności gospodarczej lub zatrudnienie w tej branży.

Trening trwa jeden dzień. Odbywa się w naszym salonie firmowym lub salonie klienta ( z uwzględnieniem kosztów naszego dojazdu do państwa).
Certyfikat stylisty rzęs jest wydawany po przesłaniu nam 5 kompletów zdjęć ( przed i po aplikacji) i pozytywnym ocenieniu ich przez nas. Po upływie roku możliwe jest uzyskanie certyfikatu specjalisty stylizacji rzęs. Wymagamy wtedy przedstawienia 10 kompletów zdjęć wykonanych przez siebie aplikacji, również z użyciem rzęs kolorowych.

Każda osoba, która jest posiadaczem certyfikatu Salon Lashes ma możliwość zamieszczenia swoich danych kontaktowych na naszej stronie jako potwierdzenie profesjonalności.

LAST_UPDATED2
 
Zabiegi przedłużania rzęs
PDF Drukuj Email
Wpisał Administrator
Środa, 06. Sierpień 2008 21:27

Metoda semipermanentnego przedłużanie rzęs narodziła się w Azji, a podobne metody stosowały
już starożytne Egipcjanki (np.makijaż permanentny ma podobną historię). Nowoczesne metody 
upiększania często zaskakują nas swoim pochodzeniem, są doskonalone, preparaty są 
dostosowywane do wymogów bezpieczeństwa zdrowia ludzkiego. Korzystamy z aktualnej 
wiedzy medycznej i możemy coraz trafniej wspomagać nasze dążenie do ideału. 
Semipermanentna stylizacja rzęs, dostępna jeszcze niedawno tylko jako usługa dla gwiazd
i najbogatszych, dociera do naszych salonów. Korzystają z niej kobiety pragnące piękna 
i wygody na co dzień, jak i spektakularnego efektu na okazje - np. ślub.

Przed przystąpieniem do zabiegu poproś stylistkę o przedstawienie certyfikatu!
Tylko certyfikat stylisty lub specjalisty stylizacji rzęs daje gwarancję najwyższej jakości usługi. Otrzymują go jedynie osoby, które zdobyły umiejętności podczas profesjonalnego szkolenia i potwierdziły je na podstawie wielu wykonanych prac.

Profesjonalne semipermanentne przedłużanie rzęs Salon Lashes przekracza granice zwykłego zabiegu kosmetycznego i dlatego nazywamy je stylizacją.
Staranna analiza kolorystyczna i rysów twarzy pomaga nie tylko w zwiększeniu objętości i długości rzęs, ale tak jak dobrze dobrany makijaż pozwala na poprawę rysunku oka, wydobycie barwy tęczówki i wiele, wiele więcej.
Metoda jeden do jednego (rzęsa do rzęsy) pozwala na dobranie długości, grubości, stopnia podkręcenia i koloru w zależności od potrzeby i życzenia Klientki.
Wybór rzęs z palety dwunastu kolorów i ozdabianie ich kryształkami firmy Swarovski we wszystkich barwach tęczy dodaje spojrzeniu szczególnego blasku.
W salonie firmowym proponujemy także wysokiej jakości makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zwłaszcza wykonanie kresek na powiekach potęguje efekt stylizacji rzęs. Polecamy wykonanie makijażu permanentnego oczu przed wykonaniem stylizacji rzęs.

Rzęsy klejone metodą "jeden do jednego" wyglądają i zachowują się tak jaknaturalne. Efekt jest spektakularny, ale ingerencja stylisty nie jest widoczna dla osób, które nie wiedzą o wykonanym zabiegu. Naturalne rzęsy moją swój indywidualny cykl życia, rosną, wypadają, a na ich miejscu pojawiają się nowe. Cykl życia rzęsy wynosi ok. 60 do 90 dni. Gdy rzęsy naturalne skończą swój cykl życiowy wypadają pojedyńczo z rzęsą przyklejoną. Możliwe jest to tylko przy stosowaniu metody jeden do jednego. Po 2 do 4 tygodni około 1/3 rzęs naturalnych wypada. Takie zachowanie rzęs jest całkowicie normalne i bez względu na to czy mamy wykonany zabieg czy nie, proces ten nie ulega zmianie. Dla utrzymania stałego efektu długich i gęstych rzęs konieczny jest zabieg uzupełniający.

Przed zabiegiem doklejania rzęs należy dokładnie oczyścić rzęsy z maskary , szkła kontaktowe należy zdjąć do zabiegu. Po zabiegu przez 24 godziny nie wskazane jest moczenie rzęs, jak również prysznic, sauna , basen itp. Klej jest jeszcze w trakcie utwardzania. Podczas nakładania kremu na twarz należy nie dopuszczać do natłuszczenia rzęs. Do demakijażu używamy preparatów na bazie wody (nie oleistych). Tusze do rzęs powinny także być na bazie wody - nie powinny być wodoodporne. Nie wskazane są również kosmetyki zawierające w swoim składzie P.E.G. (polyethylene glycol). Polyethylene glycol i inne substancje na jego bazie wpływają na klej niekorzystnie.

LAST_UPDATED2
 
Zestawy startowe do stylizacji rzęs
PDF Drukuj Email
Wpisał Administrator
Wtorek, 05. Sierpień 2008 01:11

Zestawy startowe

LAST_UPDATED2